Colectia de poze universulnostru.3xforum.ro
Total 203 poze.

InapoiInainte

 
rikki poze h2oRikki
19.11.200810.1KB
aici vom pune despre fauna!!! faunaAici vom pune poze/informatii/pareri despre fauna!!!
29.09.200845.6KB
membri pe: 28-june 04
de la: nr.: nasterii : nasterii : faurei : tricou : 16
email : in divizia a :moarte" Icoana Grup Grup: membri AISS Postari: 1,048 Inregistrat pe: 28-June 04 De la: Bucuresti Membrul Nr.: 696 Data nasterii : 07.01.1985 Locul nasterii : Faurei (Braila) Post : mijlocas Nr tricou : 16 Email : Banel.Nicolita@steauafc.com Debut in divizia A : 30.07.2004 CFR Cluj - Poli AEK 2-1
26.09.200818.7KB
va juca cu cfr, dar nu cred că steaua bate la lpf, dumitru dragomir, spune că deşi"Rădoi va juca cu CFR, dar nu cred că Steaua bate la Cluj!" Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, spune că deşi oficialii Stelei au afirmat că Mirel Rădoi nu va juca în partida cu CFR, căpitanul "roş-albaştrilor" va fi pe teren în partida de la Cluj. "E posibil ca Steaua să bată la Cluj, dar eu sunt sceptic. Chiar şi dacă s-ar face 8 puncte diferenţă între Steaua şi CFR (n.r. dacă Steaua învinge mâine), ardelenii nu ies din cursă, dar Steaua va avea un moral foarte bun. Cu Rădoi şi Nicoliţă în teren, Steaua arată mult mai bine. Mă îndoiesc că Steaua va juca fără Rădoi, e un meci capital pentru Steaua. Ovidiu Petre nu cred că poate juca. Dar ştiu că Rădoi e valid şi am un feeling că va juca. Nu au cum să nu îl folosească", a spus Dragomir la Telesport.
26.09.200818.5KB

 
rikki poze h2oRikki
19.11.200818.3KB
12 poze h2o12
10.11.200811.2KB
in caz contrar v-eti fii dati afara de pe site, iar celor din clasa avi-a(din scoala mea) li se vorIn caz contrar v-eti fii dati afara de pe site, iar celor din clasa aVI-a(din scoala mea) li se vor scade nota la purtare!!!!!!!!!
27.09.200823.7KB
aceasta este o imagine pe care adrian vroia sa o puna... pozeAceasta este o imagine pe care adrian vroia sa o puna...
29.09.20084.4KB

 
când să mă cheme,
pe drumul lung şi trec din vreme-n casei tale azi luminat atât deCând amintirile... Când amintirile-n trecut Încearcă să mă cheme, Pe drumul lung şi cunoscut Mai trec din vreme-n vreme. Deasupra casei tale ies Şi azi aceleaşi stele, Ce-au luminat atât de des Înduioşării mele. Şi peste arbori răsfiraţi Răsare blânda lună, Ce ne găsea îmbrăţişaţi Şoptindu-ne-mpreună. A noastre inimi îşi jurau Credinţă pe toţi vecii, Când pe cărări se scuturau De floare liliecii. Putut-au oare-atâta dor În noapte să se stângă, Când valurile de izvor N-au încetat să plângă, Când luna trece prin stejari Urmând mereu în cale-şi, Când ochii tăi, tot încă mari, Se uită dulci şi galeşi?
14.10.200861.3KB
emma poze h2oEmma
19.11.200819.9KB
15 poze h2o15
10.11.200818KB
32 sceneta de paste 32
25.04.200939KB

 
lb.romana este o materie de baza!!! limba romanaLb.romana este o materie de baza!!!
29.09.20087.5KB
aia a fost asta e 2 poze h2oaia a fost unu............. asta e 2
10.11.200833.6KB
poze h2o.....................7.................................
10.11.20083.4KB
29 sceneta de paste 29
25.04.200941.1KB

 
da cum zici u!!! :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  :d  :d  :d  :dda cum zici u!!! :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: ;) ;) ;) ;) ;) :D :D :D :D :hi: :hi: :hi: :hi: :rotfl: :rotfl:
01.10.20084.5KB
incep eu...d-na diriginta e frumoasa, desteapta, un profesor foarte bun si ne mandrim ca ne esteIncep eu...d-na diriginta e frumoasa, desteapta, un profesor foarte bun si ne mandrim ca ne este diriginta!!! :nod: :nod: :nod:
23.09.200833.9KB
34 sceneta de paste 34
25.04.200934.5KB
si matematica este o materie frumoasa si inSi Matematica este o materie frumoasa si in invatamant este o materie de baza!!!
29.09.20083KB

 
poze h2o9..............
10.11.20082.3KB
aici vom pune informatii despre sport!!! sportAici vom pune informatii despre sport!!!
26.09.200859.3KB
h2o (pt fani...) pozeh2o (pt fani...)
10.10.200828.2KB
27 sceneta de paste 27
25.04.200936.8KB

 
aici scrieti ce tot ce stiti despre 1 pune si poze)! 1 decembrieAici scrieti ce tot ce stiti despre 1 dec.(puteti pune si poze)!
29.11.200863.8KB
aici vom discuta despre cursul de limba engleza, despre lectiile din manual, despre manual etc.Aici vom discuta despre cursul de limba engleza, despre lectiile din manual, despre manual etc.
24.09.200815.8KB
aici vom pune date si poze cu si despre hay lin! hay linAici vom pune date si poze cu si despre Hay Lin!
09.11.200813.7KB
20 sceneta de paste 20
25.04.200928.5KB

 
aici se vor scrie doar elevii clasei a-vi-a ce parere au despre d-na diriginta! d-na noastraAici se vor scrie doar elevii clasei a-VI-a ce parere au despre d-na diriginta!
23.09.200819.7KB
5 sceneta de paste 5
25.04.200938.5KB
geografie : - - 10; :d  :d  :d  ;)  :hi:  :hi:  :hi:  :cool:  :cool:  :cool:  :rotfl:  :rotfl:geografie : - 7; biologie: - 10; :D :D :D ;) :hi: :hi: :hi: :cool: :cool: :cool: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.11.200810.1KB
2 sceneta de paste 2
25.04.200936.2KB

 
eu am fost cuminte asa ca mosu o sa imi aduca daruri!!! :d infoEu am fost cuminte asa ca mosu o sa imi aduca daruri!!! :D
04.12.200830.5KB
22 poze h2o22
10.11.20085.8KB
pe eu il cheama comurile voastre pozepe eu il cheama Billy...........astept comurile voastre
27.11.200836.9KB
mos infoMos Craciun!!!HOHOHO
04.12.200815.5KB

 
25 poze h2o25
10.11.20087.5KB
40 sceneta de paste 40
25.04.200934.8KB
aici vom scrie expresiile deosebite, spuse de cei de la scoala la diverse :nod: expresii deosebite!Aici vom scrie expresiile deosebite, spuse de cei de la scoala la diverse discipline! :nod:
30.09.20082.9KB
:d poze:D
29.10.200846.8KB
InapoiInainte