universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
runnyroxy pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Suceava
cauta Barbat
26 - 57 ani
universulnostru / Clasa a- VI-a / D-na noastra diriginta  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici se vor scrie doar elevii clasei a-VI-a ce parere au despre d-na diriginta!

d-na noastra diriginta aici vor scrie doar elevii clasei a-vi-a parere despre d-na diriginta!

19.7KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Incep eu...d-na diriginta e frumoasa, desteapta, un profesor foarte bun si ne mandrim ca ne este diriginta!!!    

d-na noastra diriginta incep eu...d-na diriginta frumoasa, desteapta, profesor foarte bun mandrim

33.9KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
Bine de ce nu , ma bucur k avem ocazia de a face dirigentie ,ASTRONOMIE si fizica!!! daca as putea as pastra-o doar pt noi, nu as mai imparti-o si cu ceilanti!!
dansa este speciala  prin felul de a ne vorbi, de a ne intelege si nu in ultimul rand ne mandrim k putem face si un optional la care nu au acces toti copii din scoala si anume ASTRONOMIA!!!    

d-na noastra diriginta bine bucur avem ocazia face dirigentie fizica!!! daca putea pastra-o doar

39.2KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Asa este!!!Cum am spus si eu NE MANDRIM CA NE ESTE DIRIGINTA!

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
da cum zici u!!!                                        

d-na noastra diriginta cum zici u!!!                  

4.5KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
ella
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
sooper

pus acum 17 ani
   
ella
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
parerea mea este ca doamna diriginta este una dintre cele mai buna diriginte si ma mandresc ca o avem la clasa noastra
         


pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
asa este ella!

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la