universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
universulnostru / Sport / Sport  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici vom pune informatii despre sport!!!

sport aici vom pune informatii despre sport!!!

59.3KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
de Răzvan Prepeliţă

Chivu şi Mutu discută în camera de cantonament:

- Cristi de unde ştia Piţi ce vorbisem noi? I-ai zis tu?
- Treaba cu jocul defensiv? Eu nu i-am zis nimic!
- Hmm,…
- Dar de unde ştia Piţi la ce oră ne-am culcat aseară?
- Nu ştiu! Poate doar are noroc! Ştii tu, cifra 6!
- Cineva îi spune totul despre noi! Dar cine?
- Poate presa, cu sursele lor…
- Azi, la antrenament,  ai uitat pachetul ăsta negru de ţigări în cameră!
- Nu e al meu!
- Poate l-a uitat altcineva. Lobby?
- Nu, nu e al lui! A găsit şi Guriţă unul la el în cameră, un pachet identic cu ăsta!
- Identic?
- Da! A vrut să i-l dea lui Lobby, dar şi el găsise unul în cameră.

Pachetul se mişcă încet pe masă.

- Ai văzut? S-a mişcat pachetul!
- Cum să se mişte?
- Dacă îţi spun! E ceva necurat aici! Eu îl deschid! Ciudat! Nu e nici o ţigară, e gol!

În acel moment, selecţionerul dădu buzna pe uşă gâfâind.

- Bineînţeles că e gol! Ups! Adică am vrut să zic: e goooool! A marcat Lupescu la miuţa cu nenea Dragomir! Apropo, nu îmi găsesc ţigările. Sunt cumva la voi?


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Football

sport football

23.8KB


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
moarte"
Icoana Grup

Grup: membri AISS
Postari: 1,048
Inregistrat pe: 28-June 04
De la: Bucuresti
Membrul Nr.: 696



   


Data nasterii : 07.01.1985
Locul nasterii : Faurei (Braila)
Post : mijlocas
Nr tricou : 16
Email :
Debut in divizia A : 30.07.2004 CFR Cluj - Poli AEK 2-1

sport grupgrup: membri pe: 28-june 04de la: nr.: 696    data nasterii nasterii faurei

18.7KB


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Refren (2x)
Forza steaua Forza steaua ale ale
Steaua e numai una
Ne mandrim k ea in toata lumea
Steaua e fermecata
Echipa noastra kalificata
(Forza steaua hey forza steau hey forza manele)

Azi am demonstat k suntem o valoare
Si k altii nu`s in stare
Ne mandrim c ei cum nu se poate
Au picioare fermecate
Toti am kastigat sa kastige razboiu
Echipa lu Olaroiu
Ku Gigi Becali,Lacatusi,Meme Stoica
Sa cucerim Europa

Refren(2x)
Steaua e numai una
Ne mandrim k ea in toata lumea
Steaua e fermecata
Echipa noastra kalificata

De invidiat incepand cu portaru
Bastina si Ogararu
I'am avut pe Dica pe Banel si Radoi
Si pe Dumnezeu c noi

Steaua nu putea sa ne dezamageasca
E mandria Romaneasca
Si sarbatorim sa ne kante lautarii
Sa petrecem cu Gigi Becali

Refren :Steaua e numai una
Ne mandrim k ea in toata lumea
Steaua e fermecata
Echipa noastra kalificata

Si akum sa curga banii
Bucuria lu Gigi Becali
Suntem plini de fericire
E ce mai frumoasa amintire

Forza steaua hey forza steaua hey forza manele
Refren
Steaua e numai una
Ne mandrim k ea in toata lumea
Steaua e fermecata
Echipa noastra kalificata

Si akum sa curga banii
Bucuria lu Gigi Becali
Suntem plini de fericire
E ce mai frumoasa amintire

D la lolyta ptr toti stelishtiď FOZA STEAUA)

sport refren (2x)forza steaua forza steaua ale alesteaua numai unane mandrim toata noastra steaua

34.3KB


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Un grup de copii a băgat liga lui Mitică în FIFA 2008

sport grup copii băgat liga lui fifa 2008

26.6KB


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Steaua

    * Tătăruşanu: "Am vrut să o ajut pe Gloria, nu pe Steaua"
    * "Îl vom aplauda pe Semedo, a fost unul de-al nostru"
    * LIVE TEXT CFR Cluj - Steaua 0 - 1! Dayro deschide scorul!
    * "Victoria cu Steaua ar fi mai valoroasă decât cea cu Roma"
    * "Semedo e cel mai bun transfer al Stelei"
    * Victor Becali: "Borcea e supărat că Steaua joacă mereu în Ligă şi Dinamo nu"

sport   "am vrut să ajut gloria,   "Îl vom aplauda semedo, fost unul de-al

59.8KB


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Emblemele FC Steaua de la inceput pana in prezent!

sport emblemele steaua inceput pana prezent!

45.7KB


pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
"Rădoi va juca cu CFR, dar nu cred că Steaua bate la Cluj!"

Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, spune că deşi oficialii Stelei au afirmat că Mirel Rădoi nu va juca în partida cu CFR, căpitanul "roş-albaştrilor" va fi pe teren în partida de la Cluj.

"E posibil ca Steaua să bată la Cluj, dar eu sunt sceptic. Chiar şi dacă s-ar face 8 puncte diferenţă între Steaua şi CFR (n.r. dacă Steaua învinge mâine), ardelenii nu ies din cursă, dar Steaua va avea un moral foarte bun. Cu Rădoi şi Nicoliţă în teren, Steaua arată mult mai bine. Mă îndoiesc că Steaua va juca fără Rădoi, e un meci capital pentru Steaua. Ovidiu Petre nu cred că poate juca. Dar ştiu că Rădoi e valid şi am un feeling că va juca. Nu au cum să nu îl folosească", a spus Dragomir la Telesport.

sport juca cfr, dar cred că steaua bate lpf, dumitru dragomir, spune că deşi

18.5KB


pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
pun si yo nishte poze....

sport pun nishte poze....

26KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
inca una....

sport inca una....

81KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Ha,ha!Hai sa mai vorbim si despre alte sporturi ca nu exista numai fotbal,nu?!

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Deci,voua ce sporturi va plac?Mie voleiul si inotul.

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Idem!

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la