universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login
POZE UNIVERSULNOSTRU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Aici vom pune informatii despre sport!!!
59.3KB
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
de Răzvan Prepeliţă
Chivu şi Mutu discută în camera de cantonament:
- Cristi de unde ştia Piţi ce vorbisem noi? I-ai zis tu? - Treaba cu jocul defensiv? Eu nu i-am zis nimic! - Hmm,… - Dar de unde ştia Piţi la ce oră ne-am culcat aseară? - Nu ştiu! Poate doar are noroc! Ştii tu, cifra 6! - Cineva îi spune totul despre noi! Dar cine? - Poate presa, cu sursele lor… - Azi, la antrenament, ai uitat pachetul ăsta negru de ţigări în cameră! - Nu e al meu! - Poate l-a uitat altcineva. Lobby? - Nu, nu e al lui! A găsit şi Guriţă unul la el în cameră, un pachet identic cu ăsta! - Identic? - Da! A vrut să i-l dea lui Lobby, dar şi el găsise unul în cameră.
Pachetul se mişcă încet pe masă.
- Ai văzut? S-a mişcat pachetul! - Cum să se mişte? - Dacă îţi spun! E ceva necurat aici! Eu îl deschid! Ciudat! Nu e nici o ţigară, e gol!
În acel moment, selecţionerul dădu buzna pe uşă gâfâind.
- Bineînţeles că e gol! Ups! Adică am vrut să zic: e goooool! A marcat Lupescu la miuţa cu nenea Dragomir! Apropo, nu îmi găsesc ţigările. Sunt cumva la voi?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
moarte" Icoana Grup
Grup: membri AISS Postari: 1,048 Inregistrat pe: 28-June 04 De la: Bucuresti Membrul Nr.: 696
Data nasterii : 07.01.1985 Locul nasterii : Faurei (Braila) Post : mijlocas Nr tricou : 16 Email : Debut in divizia A : 30.07.2004 CFR Cluj - Poli AEK 2-1
18.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
Refren (2x) Forza steaua Forza steaua ale ale Steaua e numai una Ne mandrim k ea in toata lumea Steaua e fermecata Echipa noastra kalificata (Forza steaua hey forza steau hey forza manele)
Azi am demonstat k suntem o valoare Si k altii nu`s in stare Ne mandrim c ei cum nu se poate Au picioare fermecate Toti am kastigat sa kastige razboiu Echipa lu Olaroiu Ku Gigi Becali,Lacatusi,Meme Stoica Sa cucerim Europa
Refren(2x) Steaua e numai una Ne mandrim k ea in toata lumea Steaua e fermecata Echipa noastra kalificata
De invidiat incepand cu portaru Bastina si Ogararu I'am avut pe Dica pe Banel si Radoi Si pe Dumnezeu c noi
Steaua nu putea sa ne dezamageasca E mandria Romaneasca Si sarbatorim sa ne kante lautarii Sa petrecem cu Gigi Becali
Refren :Steaua e numai una Ne mandrim k ea in toata lumea Steaua e fermecata Echipa noastra kalificata
Si akum sa curga banii Bucuria lu Gigi Becali Suntem plini de fericire E ce mai frumoasa amintire
Forza steaua hey forza steaua hey forza manele Refren Steaua e numai una Ne mandrim k ea in toata lumea Steaua e fermecata Echipa noastra kalificata
Si akum sa curga banii Bucuria lu Gigi Becali Suntem plini de fericire E ce mai frumoasa amintire
D la lolyta ptr toti stelishtiď FOZA STEAUA)
34.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
Un grup de copii a băgat liga lui Mitică în FIFA 2008
26.6KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
Steaua
* Tătăruşanu: "Am vrut să o ajut pe Gloria, nu pe Steaua" * "Îl vom aplauda pe Semedo, a fost unul de-al nostru" * LIVE TEXT CFR Cluj - Steaua 0 - 1! Dayro deschide scorul! * "Victoria cu Steaua ar fi mai valoroasă decât cea cu Roma" * "Semedo e cel mai bun transfer al Stelei" * Victor Becali: "Borcea e supărat că Steaua joacă mereu în Ligă şi Dinamo nu"
59.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
Emblemele FC Steaua de la inceput pana in prezent! 
45.7KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
cristy
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
|
|
"Rădoi va juca cu CFR, dar nu cred că Steaua bate la Cluj!"
Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, spune că deşi oficialii Stelei au afirmat că Mirel Rădoi nu va juca în partida cu CFR, căpitanul "roş-albaştrilor" va fi pe teren în partida de la Cluj.
"E posibil ca Steaua să bată la Cluj, dar eu sunt sceptic. Chiar şi dacă s-ar face 8 puncte diferenţă între Steaua şi CFR (n.r. dacă Steaua învinge mâine), ardelenii nu ies din cursă, dar Steaua va avea un moral foarte bun. Cu Rădoi şi Nicoliţă în teren, Steaua arată mult mai bine. Mă îndoiesc că Steaua va juca fără Rădoi, e un meci capital pentru Steaua. Ovidiu Petre nu cred că poate juca. Dar ştiu că Rădoi e valid şi am un feeling că va juca. Nu au cum să nu îl folosească", a spus Dragomir la Telesport.
18.5KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
denny
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
|
|
pun si yo nishte poze....
26KB
_______________________________________ traieste-ti viata din plin!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
denny
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
|
|
inca una....
81KB
_______________________________________ traieste-ti viata din plin!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Ha,ha!Hai sa mai vorbim si despre alte sporturi ca nu exista numai fotbal,nu?!
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Deci,voua ce sporturi va plac?Mie voleiul si inotul.
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Idem!
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|