universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
irina_dragalasa
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 65 ani
universulnostru / Cursurile noastre / Limba engleza Moderat de KURAMA_rose
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici vom discuta despre cursul de limba engleza, despre lectiile din manual, despre manual etc.

limba engleza aici vom discuta despre cursul limba engleza, despre lectiile din manual, despre

15.8KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
KURAMA_rose
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
imi place engleza mai ales profa este super dar  cate o data este severa 

pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Imi place engleza mai ales profa!!!

limba engleza imi place engleza mai ales profa!!!

4.8KB


pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
Manualul asta il avea azi profa de engleza (30.09.22008) la ea din el ne-a predat !!dar sa revenim la ale noastre, imi place engeza si prof. , si o stiu k am mai facut cu ea informatica parca....?        

_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Da, Denisa!Aceasta profesoara a mai predat la scoala noastra acum vreo 2-3 ani.Apredat informatica...

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Manualul pe care il avem noi la engleza este sooper!Se numeste Snapshot Preintermediate!Are o multime de imagini,povesti si dialoguri cu personaje reale,pauze de muzica si diverse proiecte!

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la