universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login
POZE UNIVERSULNOSTRU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: LaraTaner
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 24 - 52 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Aici ne vom ''lauda'' cu notele pe care le-am luat la diverse obiecte!
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Eu azi am luat un punct de activitate la fizica si istorie! 
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Bravo, Denny!
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Bravo!:*
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Notele mele:aaa...deci:romana:un 9 si un 8 engleza:9 chimie optional:10 muzica:10
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Hai ca ai si tu note f bune!Dar asa putine? (
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
am primit iarasi note!Acum am:romana-9,8,10,geografie 10,biologie-5(profa ne da test grila si daca am gresit o intrebare ni se scade un punct si va dati si voi seama ca daca ai gresit o intrebare poti sa-ti iei deja adio de la 10...iei 9 si tot asa-nashpa...),10,chimie optional 10,tehnologie 10,muzica-10...si nu imi mai amntesc...
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Bv!:*
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Notele mele pe semestrul II: romana-9,8,9(la teza-9,00) istorie-9,10 geografie-8 religie-10 fizica-6(nu imi place fizica) mate-8,8,4-eh,nu intrebati(la teza-8,20) tehnologie-10 biologie-5,9 sport-9 chimie-4,10,7 muzica-cred ca am un 10 chimie optional-10,10 spaniola-8,8 engleza-9,10 Hm...alte materii nu imi mai amintesc... )
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|