universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deyutza07 pe Simpatie.ro
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
25 - 48 ani
universulnostru / H2o-Just add water / My favorite  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici vom scrie ce personaj ne place din H2O, de ce etc...

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Incep eu...mie imi plac toate sirenele din H2O, dar intr-un mod mai special de Rikky.De ce?Pt. ca este o fire rebela, imi place aspectul ei fizic.Desi de multe ori, in serial, traieste dupa propriile ei reguli, face intotdeuna ce este bine, facand alegerea potrivita.Nu suporta sa fie criticata, nu o poate suferi pe Charllotte, il iubeste pe Zein si traieste viata la maxim, dupa propriile ei reguli! Cam astea ar fii cuvintele car descriu personajul Caribei Heine!

favorite incep eu...mie imi plac toate sirenele din h2o, dar intr-un mod mai special rikky.de ce?pt.

38.2KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Da,este si favorita mea.O ador!E cea mai dragutza si rebela,deci are caracterul asemanator cu al meu!

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
cred k toata lumea o iubeste p cariba este rebela si cool,deci este si favorita mea!!!!!!!!                  

_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la