universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
danutza_84 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Galati
cauta Barbat
26 - 55 ani
universulnostru / Clasa a- VI-a / Noi...clasa a-VI-a  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici se vor prezenta toti elevii din clasa aVi-a, se vor descrie, vor spune daca le place in cls a-VI-a, de ce? etc....O rugam de asemenea sa se prezinte si d-na diriginta  si sa spuna si cateva lucruri despre dansa...

a-vi-a aici vor prezenta toti elevii din clasa avi-a, vor descrie, vor spune daca place cls a-vi-a,

47.6KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la