universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura_libero la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
32 - 50 ani
universulnostru / Poze cu noi! / Poze fosti colegi!  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici vom pune poze cu fosti colegi!

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici o poza cu d-na diriginta si elevul care a plecat (Agapie Daniel)

poze fosti colegi! aici poza d-na diriginta elevul care plecat (agapie daniel)

38.8KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici o poza tot cu d-na diriginta si o fosta colega (Aurica Violeta)

poze fosti colegi! aici poza tot d-na diriginta fosta colega (aurica violeta)

36.2KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici o poza cu fostul coleg(Todea Andrei Viorel)

poze fosti colegi! aici poza fostul andrei viorel)

14KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
Da, ce rau imi pare k a plecat Danny!so freind......................                                          

poze fosti colegi! da, rau imi pare plecat danny!so              

4.6KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
:| Asta e...daca mm lui a hotarat asa, asa s-a facut...cu sigurantza va fi mai bn pt el

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la