universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login
POZE UNIVERSULNOSTRU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Aici vom scrie despre noi: despre stilul nostru, despre muzica pe care o ascultam, despre defectele/calitatile noastre etc.
4.9KB
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Aha...ok...ai poti sa vorbesti deschis cu noi 
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
Pai...eu am parul blond inchis,ochi verzi.Stilul meu e mai nonconformist...sunt 100% originala,inegalabila si necopiabila!Hahaha!
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Aham...
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
childishme
Moderator
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
|
|
Hy!dinou! Well stiulul meu este......de copil normal.......nu sunt emo nici manelista (yach numai cand ma gandesc) deci sunt un copil simplu care asculta in general muz. rock:Evanescence,the carrabiniers,placebo,metalica,luna amara,coma,altermosfera,si multe altele....... Cine ma cunoaste stie ca urasc persoanele care se cred perfecte......nu exista asa ceva.Pot spuna ca 10% am calitati si 90% defecte (daca nu mai multe)
4.3KB
_______________________________________ Lumea asta e un loc ciudat unde oameni nu stiu sa traiasca cu adevarat.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
childishme
Moderator
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
|
|
NU AM NIMIK CU PERSOANELE EMO sa nu se inteleaga gresit chiar mi se par niste persoane intregi la minte 
_______________________________________ Lumea asta e un loc ciudat unde oameni nu stiu sa traiasca cu adevarat.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
ok
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|