universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
universulnostru / Despre toti membrii / Despre noi!  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici vom scrie despre noi: despre stilul nostru, despre muzica pe care o ascultam, despre defectele/calitatile noastre etc.

despre noi! aici vom scrie despre noi: despre stilul nostru, despre muzica care ascultam, despre

4.9KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
RuXxXy:*:*:*
Moderator

Din: BuCuR3$7!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
pey...hm...am un stil mai ciudat... sunt kam emo nu'mi place prea mult...dar ma imbrac k un emo, sunt kam inchisa in mn...ma rog... muzika... ascult toate genurile de muzika in afara de populara... defectele si calitatile astept sa mi le zika altcineva))) nu pot sa zic yo asta         pwp

_______________________________________
3 @ 3 Fr!g… !L3 m!-@u !nG37a7 $! Nu M@! p07 $@ …7r@!3$c Un v!$ D3mUl7 @pu$ $! Nu-M! m@! r3v!n L@  V!@7@ …


pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aha...ok...ai poti sa vorbesti deschis cu noi 

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Pai...eu am parul blond inchis,ochi verzi.Stilul meu e mai nonconformist...sunt 100% originala,inegalabila si necopiabila!Hahaha!

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aham...

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
poi... c sa zik aqm sunt alta pers.,ruxxy si yo am fost un pik emo dar am avut prieteni langa mn si am trecut peste asta...   daca ai cei mai buni prieteni langa tine poti trece si mari si oceane intregi ... alaturi de ei!!
defecte am o mie ... calitati mai putine...
dar astept si de la voi o parere....                                

despre noi! poi... zik aqm sunt alta fost pik emo dar avut prieteni langa trecut peste  daca

3.7KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
tu defecte???cred ca glumesti!    si..cand ai fost u un pic emo?

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
childishme
Moderator

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
Hy!dinou!   Well stiulul meu este......de copil normal.......nu sunt emo   nici manelista  (yach numai cand ma gandesc)   deci sunt un copil simplu care asculta in general muz. rock:Evanescence,the carrabiniers,placebo,metalica,luna amara,coma,altermosfera,si multe altele.......
Cine ma cunoaste stie ca urasc persoanele care se cred perfecte......nu exista asa ceva.Pot spuna ca 10% am calitati si 90% defecte (daca nu mai multe)

despre noi! hy!dinou!   well stiulul meu copil sunt emo   nici (yach numai cand gandesc)

4.3KB


_______________________________________
Lumea asta e un loc ciudat unde oameni nu stiu sa traiasca cu adevarat.

pus acum 17 ani
   
childishme
Moderator

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
NU AM NIMIK CU PERSOANELE EMO sa nu se inteleaga gresit chiar mi se par niste persoane intregi la minte 

_______________________________________
Lumea asta e un loc ciudat unde oameni nu stiu sa traiasca cu adevarat.

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
ok

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la