universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
Lista Forumurilor Pe Tematici
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNIVERSULNOSTRU

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
danutza_84 25 ani
Femeie
25 ani
Galati
cauta Barbat
26 - 55 ani
universulnostru / Prezentare membrii noi / Salut si Bun venit tuturor!:*  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Aici se vor prezenta membrii noi!!!:*:*:*

salut bun venit tuturor!:* aici vor prezenta membrii

29.5KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
RuXxXy:*:*:*
Moderator

Din: BuCuR3$7!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
buna:X:X       ma numesc ruxy, am 14 ani si sunt din bucuresti sunt o fire foarte pritenoasa       id meu sweet_ruxy_95 sau ciocolatzika_cu_capsunele pwp:*

_______________________________________
3 @ 3 Fr!g… !L3 m!-@u !nG37a7 $! Nu M@! p07 $@ …7r@!3$c Un v!$ D3mUl7 @pu$ $! Nu-M! m@! r3v!n L@  V!@7@ …


pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Bun venit RuXxXy:*:*:* ...sper sa-ti placa acest forum:*:*:*

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Acum sa ma prezint si eu:
         Buna!Sunt Ionela, dar prietenii imi spus Ionny.Sunt clasa a-VI-a, locuiesc in Bucuresti.imi place sa-mi fac multi prieteni.Daca imi vreti id-ul sa vorbim cereti-mi-l, dar sa stiti ca in lista mea accept doar oameni de treaba cum este de exemplu Ruxy  ...poooop si multumesc ca v-ati inscris!

salut bun venit tuturor!:* acum prezint eu:         ionela, dar prietenii imi

15.4KB


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
un_inger_zburand
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
Buna!Ma numesc Valentina, am 12 ani, sunt in cls. a-VI-a si locuiesc in Focsani.Sunt o fire prietenoasa si calma...si imi place sa am de-aface cu oameni de treaba...                   ...id meu e vali_pisy_miau       bye si pwp:*:*:*:*

salut bun venit tuturor!:* buna!ma numesc valentina, ani, sunt cls. a-vi-a locuiesc fire calma...si

19.6KB


_______________________________________
Si drumul spre iad e pavat cu intentii bune...De ce nu exista si masti care sa ascunda durerea sufletului,sa-l apere de suferinta si sa-l fereasca de tentatii...Un apus este un sfasit,dar totodata un inceput,la fel cum este si un capat de drum.Nu-ti pierde speranta,doar ea este tot ce ai...

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Bun venit tuturor si multumesc ca v-ati inscris!!!

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
RuXxXy:*:*:*
Moderator

Din: BuCuR3$7!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
ms de intampinare admino:*:*:*:*     pwp:*

_______________________________________
3 @ 3 Fr!g… !L3 m!-@u !nG37a7 $! Nu M@! p07 $@ …7r@!3$c Un v!$ D3mUl7 @pu$ $! Nu-M! m@! r3v!n L@  V!@7@ …


pus acum 17 ani
   
Yoo Aura
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
Buna!sunt Aura, sora adminului.Sunt clasa a12a...sunt o fire prietenoasa si ambitioasa!pa

_______________________________________
New status message

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Buna draga mea Aura!:*:*:*

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
cristy
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 39
Sall sunt Cristi am 12 ani si imi place scoala si profesori deoarece sunt buni cu noi etc. Mie imi plac materiile:Matematica;Romana;Engleza;Fizica;etc....

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Bun venit, cristy!este foarte buna descrierea ta!Bravo    

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
denny
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
bine, cred k e randul meu!
sunt vesela, imi place sa fak miscare, practk karate.... am gradul 9 deci sunt o incepatoare...     .... am o varietate de prieteni... k materii imi plac... fizica,astronomia,matematica,romana,engleza...s.a. .... sunt clasa a VI-a... cea mai buna prietena a mea este Ionny (administrator)....daca vreti id-ul meu lasa-ti mesaj privat si vi-l dau.....sunt din Bucuresti-Pipera........ a si nu accept decat copii seriosi!pa                         

salut bun venit tuturor!:* bine, cred randul meu!sunt vesela, imi place fak miscare, practk

13.7KB


_______________________________________
traieste-ti viata din plin!

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Ms...si tu esti cea mai buna prietena a mea!:*si foarte frumos ce ai scris...imi place descrierea ta!:*:*:*

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
buna eu sunt gaby implinesc 13 ani pe 20 oct sunt ambitioasa si prietenoasa si imi place sa rad.moolt.foarte mult.cam asta sunt eu!Zbye!

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Bun venit, Gaby!:*

_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
childishme
Moderator

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
hy!ma numesc Alexandra dar prietenii imi spun andra am 13 ani.......sunt clasa a-7-a..........Imi plac animalele in special cateii  ,imi place sa ma joc,sa ascult muzica,si.......cam atat.Puteti sa ma gsiti la id-ul: gaman_alexandra2000 numai sa imi spuneti ca sunti de pe site ca nu dau acc la oricine

Scz iony nu prea cared ca o sa am timps sa intru pe site ca tre sa dau tezele cu subiect unic dar o sa intru cand pot    
bye bye now  

salut bun venit tuturor!:* hy!ma numesc alexandra dar prietenii imi spun andra clasa plac animalele

38KB


_______________________________________
Lumea asta e un loc ciudat unde oameni nu stiu sa traiasca cu adevarat.

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
Bun venit, draga mea!:*
Ok!


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Gabi.whatever
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
Salut!Bine ai venit!

_______________________________________
Vreau sa vina vara!

Miros:ciocolata
Atingere:iarba verde

pus acum 17 ani
   
Ionny
Administrator

Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330


_______________________________________
Cine rade la urma, nu a inteles poanta!
Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic
Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la