universulnostru
Bun venit pe site-ul acesta, care contine foarte multe lucruri, dar este restrictionat!Daca va inscrieti, asteptati acceptul meu!Apropo: ACCEPT DOAR PERSOANE DE INCREDERE!Va pup si o zi/noapte buna in continuare!:*:*:*:*:*
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
universulnostru | Reguli | Inregistrare | Login
POZE UNIVERSULNOSTRU
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kalifa pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Ialomita cauta Barbat 24 - 65 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Aici vom pune informatii despre noile albume scoase de diverse vedete, despre melodiile noi aparute etc.
32.6KB
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Cautati la Google melodiile:Morandi-Save me si Catalin Johan-Veronika Demonika ...sunt super tari
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
denny
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
|
|
si despre kat deluna (fani)
Kat DeLuna s-a facut de ras, live, dupa ce a uitat versurile imnului national al Statelor Unite
Kat DeLuna a fost huiduita la unison de cei prezenti la Monday Night Footbal Game, din Dallas, dupa ce a uitat versurile imnului national al Statelor Unite.
I se poate intampla oricui sa uite versurile piesei pe care o canta. Ne aducem aminte ca si Smiley le-a uitat, in direct, in emisiunea lui Maruta, Happy Hour, dar a zambit si a fost aplaudat de spectatorii din studio.
La inceput, Kat DeLuna , in varsta de 20 de ani, s-a descurcat bine, dar in mijlocul prestatiei, artista a uitat cateva versuri, ceea ce a generat un murmur dezamagit din partea multimii.
Daca ar fi lasat lucrurile asa, poate ar fi fost mai bine, dar Kat s-a gandit ca poate repara gafa adaugand versuri aiurea, acolo unde lipseau.
Texanii au huiduit-o... ca pe stadion si au taxat-o si pentru gesticulatia violenta cu care voia sa-si evidentieze puternica-i voce.
Kat DeLuna s-a nascut in Bronx, dar a crescut in Republica Dominicana. Hit-ul care a propulsat-o in topuri este "Whine Up", piesa la care a colaborat cu Elephant Man si care e inclusa pe albumul de debut "9 Lives".
Kat DeLuna a concertat si in Bucuresti, in luna august, la Clubul Turabo Society.
Sursa: Bestmusic nu e bine ce a facut
_______________________________________ traieste-ti viata din plin!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Asta e....Se mai intampla )
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
denny
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
|
|
S-a amanat concertul Cleopatrei Stratan 19 Septembrie 2008 Concertul pe care Cleopatra Stratan trebuia sa-l sustina pe 27 septembrie la Bucuresti a fost amanat pentru data de 20 decembrie.
De asemenea, locul evenimentului a fost schimbat, urmand ca micuta vedeta sa cante la Sala Polivalenta.
Biletele achizitionate pana in acest moment se vor echivala in functie de categoriile de pret, avand in vedere structura asemanatoare a Salii Polivalente si a Stadionului Cotroceni.
Noua serie de bilete pentru Sala Polivalenta va fi pusa in vanzare in aceeasi retea incepand cu 1 octombrie - magazinele Diverta, la Sala Palatului, la magazinul Muzica, la Hard Rock Cafe, la Sala Polivalenta si on-line pe ticketpoint.ro , myticket.ro , bilete.ro .
In deschiderea spectacolului de pe 20 decembrie, Cleopatra Stratan va canta patru piese de pe albumul "La varsta de 3 ani", printre care si single-ul "Ghita", impreuna cu 40 de copii ce alcatuiesc corul "Stelutele Europei".
Apoi, spectacolul va continua cu piese extrase de pe cel de-al doilea album al sau intitulat "La varsta de 5 ani", precum si cu piese de pe primul album.
Sursa: Bestmusic 
4.5KB
_______________________________________ traieste-ti viata din plin!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
denny
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 88
|
|
50 Cent face preziceri despre Eminem 18 Septembrie 2008 50 Cent se autoproclama cel mai mare artist hip hop, dar prezice ca Eminem il va intrece indata ce isi va lansa noul material discografic.
"Eu sunt cel mai mare artist hip hop care merge in turnee. Eminem este cel mai mare artist rap de pe planeta, dar eu merg in turnee, ajung in locuri unde el nu ar merge, ca sa fie in fata tuturor fanilor- nu ca nu i-ar iubi, ci doar ca nu ar face sacrificiul sa calatoreasca atat de mult ca mine", a declarat 50 Cent pentru BBC.
Ramanand in zona declaratiilor, 50 Cent , care weekend-ul trecut a fost acasa la Eminem , prezice ca odata cu revenirea prietenului sau in lumina reflectoarelor, acesta va fi "numarul Unu ".
Pe numele sau adevarat Curtis Jackson, 50 Cent a adaugat ca noul material al lui Eminem va fi deasupra a tot ceea ce s-a facut pana acum in hip hop.
Saptamana trecuta, Jackson a urcat pe scena la Times Union Center alaturi de eternul sau rival, Kayne West. El le-a decalarat fanilor ca planuia sa cante in premiera un single de pe albumul "Before I Self Destruct", ce va fi lansat pana la sfarsitul anului.
Dar, in loc sa-si cante propria piesa, 50 Cent il mima pe West, cand acesta canta piesa "Love Lockdown".
Anul trecut cei doi si-au lansat albumele, separat, in aceeasi zi in Statele Unite, ceea ce a dus la o lupta apriga pentru publicitate. Pana la urma, albumul lui West, "Graduation", l-a intrecut la vanzari pe cel al lui 50 Cent , "Curtis", atat in State, cat si in Marea Britanie.
Anul acesta cei doi se vor "duela" din nou, pentru ca noul L.P al lui 50 Cent , "Before I Self Destruct", se lanseaza pe 9 decembrie, iar albumul lui Kayne West, "808's and Heartbreak", in saptamana urmatoare.
Sursa: Bestmusic 
_______________________________________ traieste-ti viata din plin!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Multumin pentru informatii, denny!
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Gabi.whatever
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
In legatura cu noua melodie a lui Catalin Josan-Veronika Demonika....mi se pare cam stupida.
_______________________________________ Vreau sa vina vara!
Miros:ciocolata Atingere:iarba verde
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ionny
Administrator
 Din: -------------------
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 330
|
|
Pai tocmai asta o face speciala! 
_______________________________________ Cine rade la urma, nu a inteles poanta!  Mirosuri: Pur Blanca; casmir; blanita de pisic Atingeri: servetel; vanilie si ciocolata
|
|
| pus acum 17 ani |
|